Nasiona TRAW

Informacja

  • Banner

Nasiona TRAW 

Zadbany trawnik to ozdoba każdego ogrodu. Z kolei mocna trawa to zasługa odpowiednich nasion i właściwej pielęgnacji. Właśnie dlatego nasiona trawy, które oferuje internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic, to starannie wyselekcjonowane mieszanki o różnym przeznaczeniu. Przy odpowiedniej pielęgnacji trawa ogrodowa urośnie silna, soczyście zielona i gęsta.

Jest 28 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Nasiona trawy - sklep Lidia

Nasiona trawy z naszego sklepu ogrodniczego mają różne przeznaczenie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że kupują produkt, który będzie dobrej jakości i będzie się sprawdzał w określonych warunkach. W naszym asortymencie znajdziesz nasiona traw:

  • uniwersalne,
  • sportowe,
  • mieszanki traw gazonowych (do terenów intensywnie użytkowanych),
  • mieszanki traw Wembley (odporne na deptanie),
  • nasiona traw ozdobnych.

Hurtownia nasion trawy Lidia oferuje wyłącznie najwyższej jakości mieszanki trawy, które przy odpowiedniej pielęgnacji będą cieszyć oko każdego dnia.

Nasiona traw sportowych

U nas kupisz nasiona trawy, przeznaczonej do intensywnego użytkowania. Chodzi tutaj o wszystkie obszary zielone, po których chodzi dużo ludzi. Klasyczna trawa ogrodowa jest dużo delikatniejsza, niż tego typu mieszanki. Łatwiej się ją także pielęgnuje. Jeżeli jednak szukasz nasion do posiania trawy w parku czy na chodniku, to najlepiej skorzystaj z jednej z wyspecjalizowanych mieszanek traw. Najmocniejsze nasiona trawy ogrodowej wysiewa się również na polach golfowych. Nasza hurtownia nasion trawy oferuje konkurencyjne ceny i najwyższą jakość.

Trawa ogrodowa

Nasiona trawy z naszego sklepu można siać także w ogródkach. Klasyczna trawa ogrodowa nie jest narażona na tak częste i intensywne deptanie, dlatego źdźbła są bardziej giętkie i miękkie, niż w przypadku trawy sportowej. Regularnie koszona i nawożona trawa ogrodowa będzie najpiękniejszą ozdobą każdego domu.

Akcesoria ogrodnicze

Nasiona trawy to nie jedyne, co sprzedaje nasz sklep internetowy. Oferujemy także takie akcesoria ogrodowe, jak środki ochrony roślin, doniczki, narzędzia ogrodowe czy agrotkaniny. Wszystkie nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości - obojętnie czy chodzi o grille, czy nasiona holenderskie. Do każdego zamówienia przykładamy jak największą uwagę, dzięki czemu możemy poszczycić się zaufaniem tysięcy klientów. Przekonaj się sam! Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Śledź nas na Facebooku