Rozpuszczalne i dolistne

Informacja

  • Banner

Rozpuszczalne i dolistne 

Szukasz wysokiej jakości nawozów? Nie mogłeś trafić w lepsze miejsce. Sprzedajemy najwyższej jakości nawozy rozpuszczalne w wodzie! Hurtownia nawozów ogrodniczych Lidia HORTI-LOGISTIC ma w swojej ofercie preparaty wykonane ze składników, gwarantujących całkowite rozpuszczenie w cieczy. Nasze nawozy rozpuszczalne służą do nawożenia podstawowego i uzupełniającego. Oprócz tego można je mieszać ze sobą i tworzyć własne mieszanki, dostosowane do użytej przez Ciebie gleby oraz Twoich upraw. Nawozy do roślin dolistne z naszego sklepu można stosować pod wszystkie roślin uprawne (zboża, ziemniaki, buraki itp.). Dodatkowo nadają się do stosowania w sadach oraz przy uprawach warzywnych. Zawierają duże ilości fosforu i potasu, dlatego zalecamy stosować je do roślin, które potrzebują do rozwoju tych dwóch mikroskładników. Wszystkie nawozy z naszej hurtowni posiadają wymagane certyfikaty i inne dokumenty poświadczające ich jakość.

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Nawozy rozpuszczalne w wodzie

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia sprzedaje pojedyncze nawozy roślin dolistne i do ferygacji, które są rozpuszczalne w wodzie. Są wolne od chlorku sodu i innych pierwiastków, które mogą szkodzić roślinom. Są także bezpieczne dla ludzi i mają niskie pH.
Dzięki nawozom rozpuszczalnym w wodzie uzupełnisz niedobory w glebie roślin, które są bardzo wrażliwe na brak niektórych pierwiastków. Pamiętaj, że braki mineralne mogą poważnie zaszkodzić Twoim uprawom - szczególnie jeśli chodzi o rozwój i dojrzewanie, odporność na choroby i uzyskanie plonów. Właśnie dlatego nawozy do roślin dolistne czy do fertygacji dostarczają je kompleksowo i równomiernie.

Akcesoria ogrodnicze i nasiona

Lidia sprzedaje również narzędzia ogrodnicze, które usprawnią pracę zarówno rolników, jak i ogrodników-hobbystów. Oprócz tego oferujemy nasiona holenderskie, nasiona roślin ozdobnych i nasiona traw. W naszej hurtowni znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci utrzymać Twój ogród w idealnym stanie przez lata. Zapraszamy do zakupów!

Śledź nas na Facebooku