Środki ochrony roślin

Informacja

  • Banner

Środki ochrony roślin 

Środki ochrony roślin to inaczej substancje aktywne, ich mieszaniny lub nawet żywe organizmy, które chronią uprawy przed zagrożeniami ze strony grzybów, pleśni, chwastów czy szkodników. Nasza hurtownia środków ochrony roślin, skierowany jest zarówno do rolników, plantatorów warzywniczych i sadowniczych, jak i do początkujących oraz zaawansowanych hobbystów, zajmujących się ogrodem. Sklep internetowy umożliwia zakup zarówno dużych, jak i małych opakowań produktów.

Jest 286 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 286 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 286 elementów

Środki ochrony roślin - asortyment

Hurtownia środków ochrony roślin Lidia Horti Logistic gwarantuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie zamówienia, przystępne ceny i szybki czas realizacji zamówień.


Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic zajmuje się sprzedażą produktów: 
    • chwastobójczych, 
    • grzybobójczych,
    • owadobójczych.

Oprócz tego nasza hurtownia oferuje także środki przyczepne, środki sanitarne, regulatory wzrostu i zaprawy nasienne. Wszystko można kupić na stronie sklepu internetowego.

Zwalczanie chwastów

Środki ochrony roślin zwane są również pestycydami i to przy ich pomocy chroni się rośliny przed obecnością chwastów. Rozprzestrzeniają się one w sposób niekontrolowany – ciężko je wyplenić bez użycia chemii. Chwasty czerpią z gleby składniki odżywcze, przez co mocno ograniczają ich dostęp dla roślin uprawnych czy ozdobnych. Dlatego należy je zwalczać – do tego właśnie służą środki ochrony roślin chwastobójcze.
Hurtownia środków ochrony roślin Lidia Horti Logistic oferuje skuteczne i niezwykle wydajne preparaty, przeznaczone do stosowania przy roślinach uprawnych (zboża, owoce, warzywa) i ozdobnych. Środki ochrony roślin, które posiada w asortymencie hurtownia oprysków Lidia Horti Logistic, dają oczekiwany efekt. Z ich pomocą bez problemu można pozbyć się szkodników, chwastów czy grzybów. Dzięki temu rośliny będą swobodnie rosły i dawały plony.

Środki ochrony roślin - ostrzeżenie

Przy stosowaniu środków ochrony roślin ze sklepu internetowego zawsze należy przestrzegać zasad BHP oraz instrukcji na opakowaniu. Każdy produkt ma inną specyfikację, której należy bezwzględnie przestrzegać. Hurtownia oprysków powinna też zadbać o to, żeby opakowanie nie dotarło uszkodzone.
Żeby nie stracić wszystkich plonów, zawsze należy sprawdzać sklep internetowy, który oferuje środki ochrony roślin. Tego typu hurtownie powinny sprowadzać produkty bezpośrednio od producentów, żeby mieć pewność, że oferowane środki są w pełni bezpieczne do użycia (zwłaszcza na roślinach uprawnych). Korzystając z oferowanych przez nas produktów zyskujesz pewność, że kupujesz środki ochrony roślin najwyższej jakości.

Hurtownia środków ochrony roślin

Hurtownia środków ochrony roślin Lidia Horti Logistic to jeden z największych dostawców ogrodniczych w Polsce. Cechuje ją dbałość o wysoką jakość oferowanych preparatów, przystępną cenę i szybką realizację zamówień.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku