Pomidor

Informacja

  • Banner

Pomidor 

Jeżeli uwielbiasz pomidory i chcesz mieć pewność, że będą one pochodziły z pewnego źródła, to kup nasiona pomidorów i spróbuj ich hodowli! Nie musisz mieć dużego ogródka - wystarczy balkon, doniczki, odrobina chęci i nasiona pomidorów z naszego sklepu internetowego. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie nasiona różnych gatunków pomidorów - również takich, które można łatwo hodować w miastowych warunkach. Nasza oferta jest także skierowana do rolników - sprzedajemy nasiona w hurtowych opakowaniach. Zapraszamy do zakupów!

Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Nasiona pomidorów - sklep internetowy Lidia

Nasiona pomidorów z naszego sklepu internetowego obejmują różne gatunki pomidorów. Znajdziesz u nas między innymi odmiany pomidorów ze względu na sposób uprawy:

  • gruntowe/polne,
  • uprawiane pod folią lub w tunelu,
  • szklarniowe.

Oprócz tego sprzedajemy odmiany pomidorów ze względu na wielkość owoców:

  • drobnoowocowe – koktajlowe, cherry, koralik,
  • średnioowocowe – większość odmian,
  • wielkoowocowe – np. malinowe, bawole serce.

Sprzedajemy między innymi nasiona pomidorów gruntowych, malinowych i szklarniowych - to jedne z najprostszych w uprawie pomidorów. Jeżeli tylko masz ogródek lub wystarczająco miejsca na balkonie, to możesz kupić nasze nasiona holenderskie i rozpocząć swoją przygodę z ogrodnictwem! Sprzedajemy również inne nasiona warzyw, takie jak nasiona ogórków, papryki, cebuli, buraka i brokuła.

Akcesoria ogrodnicze

W hurtowni ogrodniczej Lidia Horti Logistic zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów ogrodniczych. Kupisz u nas między innymi doniczki renomowanych firm, takich jak: Floser czy Forma; podłoża kwiatowe i torfy: Klasmann, Hollas Aura, Sterlux, Hawita, Kekkila; nawozy oraz agrotkaniny i agrowłókniny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Śledź nas na Facebooku