Agrowłókniny ogrodowe

Informacja

  • Banner

Agrowłókniny ogrodowe 

Agrowłóknina jest stosowana w celu ochrony roślin i plonów przed warunkami atmosferycznymi. Oprócz tego włóknina ogrodowa przyśpiesza plonowanie. Utrzymuje ona odpowiednią temperaturę i przepuszcza zarówno promienie słoneczne, jak i wodę, zapewniając roślinom optymalne warunki wzrostu. Lidia Horti Logistic to profesjonalna internetowa hurtownia ogrodnicza, w której znajdziesz wysokiej jakości agrowłókniny na różne pory roku. 

Jest 6 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Agrowłóknina na każdą porę roku - hurtownia Lidia Horti Logistic

Agrołóknina ogrodowa pozwala rosnąć roślinom, a uniemożliwia rośnięcie chwastów. Dzięki niej nie trzeba stosować środków chemicznych. Można jej używać wszędzie - agrowłóknina jest używana zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na większych plantacjach. Można nią przykrywać zarówno tuje i kwiaty ozdobne, jak i krzewy owocowe, jak np. truskawki czy maliny.

Co znajduje się w naszej ofercie?

  • agrowłóknina wiosenna,
  • agrowłóknina jesienna,
  • agrowłóknina zimowa,
  • agrowłóknina ściółkująca,
  • kołki-kotwy.

Agrowłóknina ogrodowa z naszego sklepu ma nieregularną strukturę, dzięki czemu przepuszcza wodę i zapewnia roślinom przepływ powietrza. Przepuszcza także promienie słoneczne, chroniąc jednocześnie plony przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Agrowłóknina ogrodowa - idealna do ochrony roślin

Agrowłókniną można okryć rośliny, żeby chronić je przed gradem, ulewnym deszczem, upalnym słońcem czy przymrozkiem. W zależności od przeznaczenia włóknina ogrodowa może mieć od 17 g/m2 do 80 g/m2. Najgrubsza jest oczywiście włóknina zimowa, a najcieńsza - do okrywania roślin, agrowłóknina biała. Są one wykonane z polipropylenu i nadają się też do ściółkowania roślin.

Żeby spełniała swoje zdanie, to agrowłóknina ogrodowa musi być wysokiej jakości - tylko w takim wypadku będziesz miał pewność, że kupujesz sprawdzony produkt, który nie zepsuje się po pierwszym tygodniu użytkowania. Każda agrowłóknina ogrodowa z naszej hurtowni to najwyższej jakości produkt odporny na rozciąganie, rozrywanie i działanie promieni UV. W ofercie mamy agrowłókninę m.in. od producenta Agrimpex, który jest jednym z liderów na rynku ogrodniczym.

Producent agrowłókniny jest tutaj niezwykle ważny - kupując sprawdzone włókniny ogrodowe zyskujesz pewność, że inwestujesz w porządne, wytrzymałe produkty, które w 100% spełnią swoje zdanie. Rozerwana, stara lub nieszczelna agrowłóknina może narazić Twoje plony na szkody!

Dbaj o plony w każdą porę roku

Chcesz ochronić swoje rośliny przed chwastami? A może szukasz materiału, którym będziesz mógł je przykryć na zimę? Agrowłóknina ogrodowa z naszej hurtowni nada się i do tego, i do tego. Jeżeli zajmujesz się ogrodnictwem to na pewno wiesz, jak ważne jest dbanie o rośliny o każdej porze roku, a nie tylko w okresie wzrostu i plonów. Właśnie dlatego polecamy zakup sprawdzonej agrowłókniny z naszej hurtowni. 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku