Szklarniowe

Informacja

  • Banner

Szklarniowe 

Hodujesz pomidory lub chcesz zacząć ich uprawę? W takim razie dobrej jakości nawóz do pomidorów jest koniecznością w Twoim przypadku. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia sprzedaje wysokiej klasy nawozy szklarniowe do nawożenia pomidorów pod osłonami. Te warzywa mają niezwykle dużo cennych substancji odżywczych, takich jak m.in. witamina E czy C, potas oraz kwas foliowy. Również ich uprawa nie jest bardzo wymagająca - coraz więcej osób decyduje się na ich hodowlę w ogródkach przydomowych w miniszklarniach. Nawet w takich warunkach należy zadbać o odpowiedni nawóz do pomidorów. Wszystko po to, by warzywa były jak największe i zawierały jak najwięcej cennych minerałów. Jakie nawozy mamy Ci jeszcze do zaoferowania? Sprawdź!

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nawóz do pomidorów szklarniowych

Pomidor to jeden z głównych składników kuchni włoskiej, ale także polskiej. To warzywo ma wiele różnych odmian, jak np. koktajlowe, daktylowe, podłużne, paprykowate czy malinowe. Uprawa pomidorów wymaga jednak przestrzegania kilku zasad, dzięki którym będą one duże, zdrowe i smaczne. Wszystko przez to, że to warzywa, które mają wysokie wymagania pokarmowe. Kluczem do obfitych plonów jest oczywiście odpowiednie nawożenie. Nawóz do pomidorów szklarniowych, który oferuje hurtownia nawozów ogrodniczych Lidia, składa się z mieszanki azotu, magnezu, potasu i fosforu w różnych proporcjach.

Konieczne jest umiejętne dobranie nawozu do gleby, w której chcesz hodować pomidory. Dzięki temu możesz zagwarantować sobie zbiory warzyw, które będą nie tylko piękne, ale także smaczne i pełne cennych dla organizmu mikroskładników. Nawożenie pomidorów pod osłonami wymaga więc trochę cierpliwości, ale jeżeli zadba się o odpowiednie nawozy do szklarni pod pomidory, to nie będzie to hodowla bardzo wymagająca i angażująca. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz nawozy takich marek, jak YARA, HAIFA, K&S, COMPO, AZELIS i wielu innych wiodących producentów. Najważniejsze jednak jest to, że nawozy sprzedawane w hurtowni ogrodniczej “Lidia” nie zawierają chlorków oraz metali ciężkich, które mogłyby negatywnie wpływać na rośliny czy wodę w dłuższym okresie czasu. Wyprodukowanymi warzywami karmimy siebie, innych a przede wszystkim dzieci. Dbajmy więc o właściwe nawożenie.

Śledź nas na Facebooku