Kiszonkarskie

Informacja

  • Banner

Kiszonkarskie 

Oferujemy sprawdzone folie kiszonkarskie, wybrane na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży ogrodniczej. Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie kiszonki przed zabrudzeniami, szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz dostępem powietrza. Folie stosuje się do zakiszania zielonych, świeżych oraz podwiędniętych roślin, ale również jako okrycie upraw korzeni i bulw roślin pastewnych. Wykorzystywane są także do okrycia pryzm i silosów z kiszonkami, dzięki czemu pełnią funkcję ochronną. Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje wysokiej jakości folie kiszonkarskie, które charakteryzuje duża wytrzymałość mechaniczna. Jest to skuteczne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalnych rolników, ale również hobbystów. Dostępne są folie kiszonkarskie o różnej długości i szerokości


Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Folia kiszonkarska - niezawodne rozwiązanie

Folia kiszonkarska to produkt powszechnie stosowany w rolnictwie, dlatego musi spełniać określone wymagania. Odpowiada za utrzymanie odpowiedniej temperatury i zwykle wyposażona jest w stabilizację UV, która chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Stanowi zabezpieczenie przed wodą i powietrzem, które prowadzą do gnicia i psucia się roślin. Przed zakupem folii kiszonkarskich warto sprawdzić ich wytrzymałość oraz elastyczność - dobry produkt powinien być odporny na rozerwanie i przebicie. W naszej hurtowni bez problemu znajdziesz porządną folię, która nie starzeje się pod wpływem promieniowania słonecznego. Doskonałym rozwiązaniem jest czarno-biała folia kiszonkarska, która zapewnia prawidłową temperaturę zakiszania. Czarna warstwa odpowiada za jej utrzymanie wewnątrz pryzmy. Z kolei biała skutecznie odbija promienie słoneczne i redukuje wysokość temperatury. 

Oferujemy nie tylko profesjonalne folie kiszonkarskie, ale również nasiona holenderskie, które kiełkują także na glebach klasy V i VI. To doskonały wybór, ponieważ nasiona mają zwiększoną odporność na wiele chorób, które potrafią zniszczyć większość uprawy. 

Śledź nas na Facebooku