Folie

Informacja

 • Banner

Folie ogrodnicze, ogrodowe

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie wysokiej jakości folie ogrodowe. To starannie wyselekcjonowane na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń naszych klientów folie ogrodnicze. Folia ogrodnicza tunelowa oraz zwykłe folie ogrodowe przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Folie ochronne sprawdzają się także w ogrodach u hobbystów. Folie ogrodowe są trwałe i zwykle pokrywa się nimi tunele, wykonane z rurek PVC. Przed zakupem upewnij się, że folia ogrodnicza tunelowa, którą kupujesz, ma odpowiednią grubość i zgadza się jej przeznaczenie.

Jest 90 produktów.

Podkategorie

 • Budowlane

  Trójwarstwowa folia basenowa sprawdza się doskonale przy budowie basenów, ale również oczek wodnych i stawów ogrodowych. Jest łatwa w montażu oraz nie sprawia problemów podczas czyszczenia. Oferujemy także profesjonalne folie budowlane, które zapewniają prawidłową izolację i ochronę w budownictwie. Mają szerokie zastosowanie, ponieważ dzięki elastyczności dopasowują się kształtem do każdego podłoża. Folia basenowa oraz folie budowlane produkowane są z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Oba produkty świetnie sprawdzają się podczas nieprzyjaznych warunków atmosferycznych, a do tego są wyjątkowo szczelne i nie przepuszczają wilgoci. Folie są dostępne w wielu wymiarach, dlatego bez problemu wybierzesz artykuł dopasowany do Twoich potrzeb.  


 • Do podwieszania

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to najwyższa jakość produktów. Sprawdź!

 • Do sianokiszonek

  Folia do sianokiszonki umożliwia prawidłowe przechowywanie przygotowanej wcześniej paszy. Głównym jej zadaniem jest izolowanie bel od dostępu powietrza, które odpowiada za psucie się paszy. To właśnie w warunkach beztlenowych zachodzi fermentacja, dzięki której uzyskujesz przyswajalny dla bydła pokarm. Folia do sianokiszonki pozwala zachować odpowiednią jakość kiszonki. Dlaczego ma to takie znaczenie? W tej kwestii nie warto oszczędzać - jakość pokarmu przekłada się na jakość bydła, a co za tym idzie jego wartość rynkową. Specjalistyczne produkty takie jak folia do owijania sianokiszonki są bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Worki stanowią dodatkową ochronę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, co pozwala utrzymać jakość paszy. Wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. 


 • Kiszonkarskie

  Oferujemy sprawdzone folie kiszonkarskie, wybrane na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży ogrodniczej. Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie kiszonki przed zabrudzeniami, szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz dostępem powietrza. Folie stosuje się do zakiszania zielonych, świeżych oraz podwiędniętych roślin, ale również jako okrycie upraw korzeni i bulw roślin pastewnych. Wykorzystywane są także do okrycia pryzm i silosów z kiszonkami, dzięki czemu pełnią funkcję ochronną. Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje wysokiej jakości folie kiszonkarskie, które charakteryzuje duża wytrzymałość mechaniczna. Jest to skuteczne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalnych rolników, ale również hobbystów. Dostępne są folie kiszonkarskie o różnej długości i szerokości


 • Ochronne

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Opakowaniowe

  Oferowane przez naszą hurtownię folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Ściółkujące

  Folia do ściółkowania stosowana jest między innymi w bezglebowej uprawie warzyw i owoców oraz roślin ozdobnych. To nowoczesne rozwiązanie pozwala zwiększyć produkcję oraz umożliwia uprawę w podłożu wolnym od patogenów. Folia do ściółkowania służy również do całkowitego przykrycia gruntu w szklarni lub tunelu, tym samym zabezpieczając rośliny. Szczególnie często jest wykorzystywana przy uprawie ogórków, truskawek i pomidorów, ale doskonale sprawdzi się także w hodowli pieczarek i boczniaków. Produkowane w trójwarstwowej technologii folie ściółkujące są biało-czarne, co wpływa na utrzymanie właściwej temperatury podłoża. Biała strona odpowiada za poprawę naświetlenia roślin, natomiast czarna całkowicie eliminuje wzrost niepożądanych chwastów oraz glonów. 


 • Spożywcza

  Oferowane folie ogrodnicze to produkty najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Stretch

  Produkt ten głównie znajduje zastosowanie podczas zabezpieczenia przesyłek. Dzięki swoim właściwością doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się a także, chroni go przed otarciami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi występuję w różnych kolorach: transparentna ( przezroczysta), czarna, niebieska a także w różnych rozmiarach wagowych. Charakteryzuje się niezwykle duża rozciągliwością.

  Oferowane przez nasz sklep z foliami ogrodniczymi i ochronnymi artykuły są wykonane z najwyższej jakości. Sprawdź!

 • Termoizolacyjne
 • Tunelowe

  Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia poleca - folia tunelowa która służy do okrywania tuneli foliowych w celu przyspieszenia wzrostu roślin , ochrony przeciw szkodnikom a także chroni nasze piękne rośliny przeciw ujemnemu działaniu czynników atmosferycznych. Z powodzeniem możemy je także zastosować w uprawach szkółkarskich, szkółkach krzewów ozdobnych a także w uprawach warzyw czy kwiatów pod osłonami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów

Rodzaje folii ogrodniczej – sklep Lidia Horti Logistic

W naszym sklepie znajdują się folie ochronne o różnym przeznaczeniu. Są to m.in.:

 • folia do sianokiszonki, 
 • folia stretch, 
 • folia na oczka wodne, 
 • folia tunelowa,
 • folia spożywcza, 
 • folia bąbelkowa, 
 • folia tunelowa, 
 • folia stretch. 

Przy wyborze odpowiedniej folii prosimy wziąć pod uwagę takie zmienne jak: ilość sezonów, waga i grubość materiału a także producent. Folie ogrodnicze ze sklepu Lidia Horti Logistic można kupić w różnych kolorach, jak m.in.: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Dostępne są także folie przezroczyste.

Folia ogrodnicza tunelowa

Folia ogrodnicza tunelowa składa się z warstw. Zewnętrzne chronią rośliny przed wpływem czynników atmosferycznych i zapewniają doskonałą termoizolację, a wewnętrzne zwiększają wytrzymałość konstrukcji. Folie ogrodowe tunelowe przepuszczają promienie słoneczne i chronią plony przed promieniami UV.

Folia do sianokiszonki

Folie ogrodowe do sianokiszonki są niezwykle elastyczne i odporne na uszkodzenia (przebijanie, rozciąganie, rozrywanie). Oprócz tego mają właściwości ochronne przed czynnikami atmosferycznymi. Folie ochronne kiszonkarskie zwykle służą do całorocznego przechowywania paszy objętościowej w różnych warunkach.

Folia ogrodnicza bąbelkowa i stretch

Folie ochronne bąbelkowe służą do owijania delikatnych, podatnych na uszkodzenia podczas transportu produktów. Są odporne na rozdarcia i zapewniają dobrą amortyzację. Jeżeli jednak musisz połączyć ze sobą kilka elementów, to polecamy folię stretch, która jest wytrzymała, bardziej rozciągliwa i klei się sama do siebie, dzięki czemu ułatwia pakowanie produktów. Folia ogrodnicza bąbelkowa stosowana jest również do izolacji termicznej aby zabezpieczyć hodowane rośliny w tunelach foliowych oraz szklarniach. Folie występują w kolorze białym oraz o delikatnym niebieskim zabarwieniu.

Folie do oczek wodnych

Folie ogrodnicze do oczek wodnych służą przede wszystkim do uszczelnienia dna, ale pełnią również funkcję estetyczną. Można je stosować zarówno w oczkach wodnych, jak i w basenach ogrodowych. Ze względu na swoją funkcję warto zadbać by taka folia ogrodnicza ze sklepu była najwyższej jakości – w przypadku, gdy zostanie uszkodzona i będzie przeciekać konieczne będzie spuszczenie wody i zamontowanie nowej folii. Folie ogrodowe do oczek wodnych są odporne również na działanie promieni UV i są niewrażliwe na działanie niskich temperatur.


Polecamy także nasze wytrzymałe, szybko rosnące nasiona holenderskie.

Śledź nas na Facebooku