Produkcyjne

Informacja

  • Banner

Produkcyjne 

Doniczki produkcyjne to podstawowe wyposażenie dla osób, które planują rozsady lub nawet niewielką uprawę na działce. Oferujemy pojemniki wysokiej jakości, odporne na pękanie i odkształcenia, które doskonale sprawdzą się do siewu nasion kwiatów, warzyw oraz ziół. Doniczki produkcyjne warto wykorzystać do ukorzeniania sadzonek, ale stanowią również doskonałe zabezpieczenie dla roślin w okresie zimowym. W tym przypadku estetyka schodzi na dalszy plan - w przeciwieństwie do doniczek dekoracyjnych, donice produkcyjne powinny być przede wszystkim lekkie i poręczne. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia oferuje produkty sprawdzone, które przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i zapalonych ogrodników-hobbystów, którzy do tematu ochrony roślin podchodzą poważnie. 

Jest 26 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Jak wybrać doniczki produkcyjne do roślin? 

Plastikowe doniczki produkcyjne gwarantują roślinie stabilną temperaturę, ponieważ zapewniają małą przepusz­czalność powietrza, dzięki czemu nie narażają roślin na czynniki stresowe. Wszystkie nasze doniczki są wyposażone w otwory irygacyjne, dzięki którym możliwy jest optymalny i równomierny przepływ wody. Planujesz większą liczbę sadzonek, ale masz mało wolnego miejsca? Zdecydowanie lepiej sprawdzi się kwadratowa doniczka produkcyjna - na prostokątnej podkładce zmieści się ich więcej niż okrągłych. Planując zakupy, warto też uwzględnić rozmiar doniczki. Niektóre gatunki roślin wymagają mniejszej przestrzeni, inne z kolei mają rozbudowaną podziemną część rośliny - to wszystko należy uwzględnić, aby roślina mogła się prawidłowo rozwijać. 

Lidia - hurtownia doniczek produkcyjnych

Lidia to profesjonalny sklep z kompleksowym zaopatrzeniem ogrodniczym. Oferujemy między innymi trwałe doniczki plastikowe w dwóch kształtach - okrągłym i kwadratowym. Akcesoria pochodzą bezpośrednio od producentów cenionych także  przez ogrodników. Niewątpliwym atutem doniczek produkcyjnych jest niska cena, która pozwala na zakup hurtowych ilości. Jeśli masz wątpliwości, który produkt będzie najlepszy do potrzeb Twoich roślin, skontaktuj się z nami - służymy radą na każdym etapie zamówienia. 

Śledź nas na Facebooku