Narzędzia spalinowe

Informacja

 • Banner

Narzędzia spalinowe 

Jeżeli masz ogródek, to na pewno wiesz, jak wiele czasu trzeba mu poświęcać. Żeby ułatwić Ci pracę oferujemy narzędzia spalinowe najwyższej jakości, które usprawnią i zdecydowanie ułatwią dbanie o Twój ogród. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie między innymi kosy i kosiarki spalinowe, które są przeznaczone do intensywnej, częstej eksploatacji. Dzięki nim dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, a także skosisz nawet dużą powierzchnię ogrodu. Nasze produkty mogą być także używane poza miastem ze względu na to, że nie wymagają kabla, tak jak narzędzia elektryczne.

Jest 47 produktów.

Podkategorie

 • Kosiarki spalinowe

  Kosiarki spalinowe są potrzebne w każdym większym ogródku. Ich wielkość, łatwość prowadzenia oraz wydajność sprawia, że koszenie trawy jest czystą przyjemnością. Kosiarki ogrodowe spalinowe dzięki swojej konstrukcji działają niezależnie od zewnętrznych źródeł zasilania. Kupując model któregoś z tych urządzeń nie będziesz musiał już martwić się o długość kabla. Daje to ogromną swobodę w koszeniu nawet najdalszych zakątków trawnika. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia oferuje najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas. Korzystanie z kosiarek jest znacznie prostsze i szybsze od korzystania z podkaszarek - te drugie sprawdzą się przy mniejszych ogródkach oraz na trudnym terenie, a te pierwsze: na dużych terenach.

 • Kosy spalinowe

  W tej kategorii znajdziesz kosy spalinowe - urządzenia, które są niezbędne do pracy w ogrodzie oraz na działce. Podkaszarki spalinowe pozwalają na łatwiejszą i sprawniejszą pielęgnację ogrodu. Oprócz tego umożliwiają na dotarcie do miejsc, do których kosiarka się nie dostanie. Sprawdzą się nawet w bardzo wymagających warunkach - profesjonalne kosy spalinowe rekomendujemy w szczególności osobom, które  prowadzą firmy pielęgnacyjne, mają duże działki lub ogrody ze znaczną liczbą skarp, drzew, kwiatów oraz rabatek. Kosy spalinowe, które oferuje internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia to gwarancja jakości, wyprodukowane z użyciem wysokiej klasy materiałów odpornych na nadmierne zużycie. To włoska oraz japońska klasa sama w sobie. Serdecznie zapraszamy do zakupów - oferujemy najwyższej jakości narzędzia spalinowe do ogrodu, które sprawią, że pielęgnacja Twojego zielonego kawałka ziemi będzie jeszcze łatwiejsza!

 • Pilarki łańcuchowe

  Pilarka elektryczna to narzędzie, które przyda się w każdym ogrodzie. Pilarki łańcuchowe pozwalają na ścinanie zbyt rozrośniętych gałęzi i przygotowywanie opału na zimę. Te narzędzia znacznie ułatwiają obróbkę drewna. Oprócz tego pilarki często są używane do dużo cięższych prac na działkach, szczególnie tych, które znajdują się tuż przy lesie. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia ma na sprzedaż wysokiej jakości piły łańcuchowe spalinowe, które pozwolą Ci na szybsze i sprawniejsze porządki na działce czy w ogrodzie. Męczą Cię zbyt rozrośnięte gałęzie drzewek? A może przechodzą one na działkę sąsiada? Pilarka elektryczna jest więc tym, czego potrzebujesz! Obsługa tych narzędzi jest prosta, a same pilarki działają precyzyjnie i bezpiecznie dla osoby, która ich używa.

 • Traktorki ogrodowe
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

Kosiarki spalinowe

Nasze narzędzia ogrodnicze spalinowe obejmują między innymi wysokiej jakości kosiarki. Są doskonałe to koszenia dużych powierzchni - są również wygodniejsze od elektrycznych modeli, ponieważ nie wymagają użycia kabla i nie są nim ograniczane. Możemy używać je wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do prądu. Kupując kosiarkę tego typu nie będziesz musiał także martwić się o ewentualny przedłużacz. Te narzędzia ogrodnicze spalinowe są niezwykle mobilne - jeżeli więc oprócz ogródka masz również działkę czy sad poza miastem, to będą one idealnym wyborem. Zabierzesz je wszędzie! Doskonale radzą sobie także z kłączami czy pojedynczymi gałązkami.

Kosy spalinowe

U nas kupisz również takie spalinowe narzędzia ogrodnicze, jak kosy. Pozwalają one na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak trawa w okolicy rabatek, ogrodów kamiennych czy kaskad wodnych. Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które posłużą Ci przez lata. Jest to więc inwestycja na wiele sezonów. Kosy spalinowe często stosuje się nie tylko w ogródkach, ale także w sadach czy parkach. To urządzenia, które są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w bardzo wymagających warunkach. Jeżeli masz problem z koszeniem trawy na skarpach czy na nierówno ukształtowanym terenie, to kosa spalinowa podoła temu zadaniu. Nasze narzędzia ogrodowe spalinowe pozwolą Ci w prosty i szybki sposób zadbać o Twoją działkę.

Narzędzia ogrodowe spalinowe - Lidia Horti Logistic

Spalinowe narzędzia ogrodnicze, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się podczas koszenia na nierównym terenie czy w upalnym słońcu. Jeżeli w Twoim ogródku jest dużo nierówności i rabatek oraz drzew i krzewów, to warto kupić cały zestaw narzędzi. Możesz także wybrać nasze narzędzia ręczne do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc, jednak pamiętaj, że w przypadku dużych ogrodów lepiej jest zainwestować w narzędzia, które trochę zautomatyzują Twoją pracę. Dzięki temu wszystko pójdzie Ci szybciej i sprawniej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku