Odzież ochronna

Informacja

  • Banner

Odzież ochronna 

Potrzebna Ci komfortowa i trwała odzież ochronna do prac w ogrodzie? W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór odzieży roboczej BHP o różnym przeznaczeniu. Produkty są zgodne z normami i dyrektywami Unii Europejskiej, które określają wymogi BHP.  Nasza odzież robocza stworzona jest z trwałych i wysokiej jakości materiałów, które posłużą przez długi czas. Podczas prac ogrodowych ważny jest zarówno komfort jak i bezpieczeństwo osoby wykonującej różne czynności w ogródku. Nasze produkty doskonale chronią przed zabrudzeniem oraz substancjami chemicznymi, zadbaliśmy także, aby odzież ochronna BHP była komfortowa. Spędzanie długich godzin w niewygodnym stroju może mocno obniżyć jakość pracy i nasze samopoczucie! Dobra jakość oraz niewygórowana cena naszych produktów sprawia, że zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów. 

 

Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Szeroka oferta odzieży ochronnej

W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajdziecie odzież wierzchnią, taką jak komplety ochronne przeciwdeszczowe, płaszcze czy kurtki - wszystko doskonale chroni przed warunkami pogodowymi. W ofercie posiadamy również spodnie, ogrodniczki, bezrękawnik oraz czepek. Artykuły BHP świetnie chronią przed szkodliwymi substancjami chemicznymi oraz zranieniami. 

Komfortowa odzież ochronna

Nasza odzież robocza BHP doskonale dopasowuje się do ciała, co zapewnia komfort wykonywania obowiązków podczas pracy. Produkty wykonane są z przewiewnych materiałów, pozwalających skórze oddychać. Są również łatwe w czyszczeniu. Hurtownia ogrodnicza posiada szeroką ofertę artykułów - narzędzia, nasiona, środki ochrony roślin, grille i wiele innych. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do prac ogrodowych. Zamawiając w naszym sklepie masz gwarancję wysokiej jakości i funkcjonalności, ponieważ jesteśmy specjalistami w naszej branży. 
 

Śledź nas na Facebooku