Ściółkujące

Informacja

  • Banner

Ściółkujące 

Folia do ściółkowania stosowana jest między innymi w bezglebowej uprawie warzyw i owoców oraz roślin ozdobnych. To nowoczesne rozwiązanie pozwala zwiększyć produkcję oraz umożliwia uprawę w podłożu wolnym od patogenów. Folia do ściółkowania służy również do całkowitego przykrycia gruntu w szklarni lub tunelu, tym samym zabezpieczając rośliny. Szczególnie często jest wykorzystywana przy uprawie ogórków, truskawek i pomidorów, ale doskonale sprawdzi się także w hodowli pieczarek i boczniaków. Produkowane w trójwarstwowej technologii folie ściółkujące są biało-czarne, co wpływa na utrzymanie właściwej temperatury podłoża. Biała strona odpowiada za poprawę naświetlenia roślin, natomiast czarna całkowicie eliminuje wzrost niepożądanych chwastów oraz glonów. 


Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Specjalistyczna folia do ściółkowania i nasadzeń

Utrzymanie prawidłowych warunków gleby nie należy do najprostszych zadań, dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalną folię do ściółkowania. Produkt ten pomaga:

  • zatrzymać wzrost chwastów i ochronić przed szkodnikami,
  • ograniczyć parowanie wody pod folią,
  • zmniejszyć częstotliwość podlewania,
  • zwiększyć temperaturę gleby nawet o 2-3 stopnie Celsjusza, co przyspiesza dojrzewanie roślin,
  • zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia uprawy.

Nasza hurtownia ogrodnicza to szeroki wybór folii ściółkujących do hydrouprawy o różnej szerokości i długości. Folie są niezwykle elastyczne i wytrzymałe, dzięki czemu jest to rozsądny zakup. Najczęściej wykorzystywane są przy uprawie papryki, winogron, kukurydzy oraz sałaty, truskawek i ogórków. 

W ofercie znajdziesz nie tylko solidne folie do ściółkowania, ale również nasiona holenderskie, które umożliwiają bezproblemową uprawę roślin. Z pewnością docenią to profesjonalni ogrodnicy, jak również początkujący działkowicze. Takie nasiona są odporne na wiele chorób, które potrafią zniszczyć dużą część uprawy.

Śledź nas na Facebooku