Buty

Informacja

  • Banner

Buty 

Buty robocze są niezbędnym elementem, o którym powinniśmy pomyśleć przygotowując się do prac ogrodowych. Nasza hurtownia ogrodnicza w swojej szerokiej ofercie posiada obuwie robocze, dostosowane do różnych warunków pogodowych oraz odporne na zabrudzenia czy substancje chemiczne. Teraz niestraszny będzie Wam deszcz czy śnieg, ponieważ możecie zamówić trwałe kalosze, gumofilce, śniegowce, i trzewiki. Śniegowce posiadają ocieplacz, gwarantując komfort termiczny. Dostępne są również buty gumowe na cieplejsze pory - lekkie klapki oraz solidne chodaki. Twoje dziecko chętnie pomaga Ci w pracach ogrodowych? Dla niego/niej też coś się znajdzie! W ofercie posiadamy kolorowe kalosze oraz chodaki dziecięce. W takich butach Twój podopieczny z jeszcze większym entuzjazmem będzie chciał wykonywać obowiązki w ogródku. 

 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Wygodne i estetyczne buty ochronne

Nasze artykuły bhp łączą ze sobą wygodę oraz ładny wygląd. Wiemy jak istotny jest komfort noszenia - dzięki temu, możemy spędzić na pracach ogrodowych więcej czasu, a do obowiązków podchodzimy wówczas z przyjemnością. Do kupna zachęca również estetyczny i modny wygląd butów. Grono zadowolonych klientów może potwierdzić, że nasze produkty tworzone są z dbałością i starannością. 

Trwałe obuwie robocze

Trwałe i wysokiej jakości materiały sprawiają, że buty robocze będą nam służyć przez długi czas, nawet mimo częstego ich użytkowania. Tworzymy solidne obuwie robocze, ponieważ mamy świadomość, że podczas prac ogrodowych narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników, takich jak warunki atmosferyczne, zabrudzenia nawozem czy ziemią albo substancje chemiczne jak nawozy czy opryski. Do tego wszystkiego dochodzi niewygórowana cena, co sprawia, że zakup naszego obuwia roboczego jest na każdą kieszeń. Nie zwlekaj i zamów już dziś!

Śledź nas na Facebooku