Taśmy i haczyki

Informacja

  • Banner

Taśmy i haczyki 

Dla osób ceniących praktyczne rozwiązania, doskonałym wyborem będzie napinacz taśmy poliestrowej tkanej oraz włóknistej, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz towar – zarówno ten niewielkich rozmiarów, jak i wielkogabarytowy. Urządzenie służy do naciągania taśmy, która jest łączona za pomocą klamerek drucianych, co umożliwia szybkie i skuteczne pakowanie. Oferujemy solidnie wykonany napinacz taśmy poliestrowej, który sprawdzi się przy wymagających pakunkach, gdzie niezbędne jest mocne zabezpieczenie. Sprzęt jest lekki i prosty w użyciu, dlatego nadaje się również do pracy w warunkach domowych – dodatkowo możesz u nas zamówić zapinki do bandowania o uniwersalnym zastosowaniu. W naszej hurtowni dostępne są napinacze do taśm poliestrowych do szerokości 19 mm.

 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Niezawodny napinacz taśmy poliestrowej z zapinką do bandowania

Nasza hurtownia ogrodnicza to unikalne miejsce, w którym zamówisz potrzebny sprzęt i akcesoria ułatwiające pracę nie tylko w działkowym ogródku. Oferujemy między innymi zapinki do bandowania wielokrotnego użytku oraz napinacze do taśm poliestrowych, które wyróżnia poręczny kształt oraz niewielka waga. Podobnie jak worki ogrodowe stanowią niezbędny element wyposażenia każdego działkowicza-hobbysty oraz profesjonalnej firmy. Napinacz taśmy poliestrowej wykorzystasz między innymi:

  • do zabezpieczenia towaru,
  • do stabilizacji ładunku transportowanego na paletach,
  • do pakowania kartonów o średniej i dużej wadze.

Urządzenie wyróżnia wysoka jakość wykonania, a tym samym trwałość, której oczekujesz od sprzętu tego typu – podobnie jest w przypadku drucianych zapinek do bandowania. Przekonaj się, że warto zainwestować w solidny napinacz taśmy poliestrowej i ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą, która udzieli niezbędnych informacji na temat produktów. 

Śledź nas na Facebooku