Podłoża ogrodnicze

Informacja

 • Banner

Podłoża ogrodnicze 

Mata ogrodnicza z wełny mineralnej nie tylko przyśpiesza wzrost korzeni, ale także umożliwia ich równomierny wzrost w obrębie całej maty. Nasz sklep internetowy oferuje różnorodne podłoże do wysiewu nasion w atrakcyjnej cenie. Podłoża ogrodnicze z naszej oferty to m.in. ziemia ogrodowa kwiatowa, wspomniane już maty, torfy, kora i wiele innych. Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie i najwyższej jakości, to sklep internetowy Lidia Horti Logistic jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się sklepów dla ogrodników i rolników na polskim rynku ogrodniczym i możemy zagwarantować najwyższą jakość, połączoną z atrakcyjną ceną.

Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Inne

  Polecamy Państwu maty i podłoża ogrodnicze z naszej hurtowni.

 • Podłoża kokosowe

  Polecamy Państwu maty i podłoża ogrodnicze z naszej hurtowni.

 • Torfy / substraty

  Polecamy Państwu maty i podłoża ogrodnicze z naszej hurtowni.

  W ofercie Lidia Horti Logistic znajduje się ziemia ogrodowa, przeznaczona zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i hobbystów. W sklepie znajdziesz między innymi torf, ale sprzedajemy również klasyczne podłoże kwiatowe, kokosowe czy klasyczną ziemię ogrodową w workach. Nasza internetowa hurtownia ogrodnicza sprzedaje torf ogrodniczy w hurtowej cenie, w workach o różnej pojemności. Każdy więc znajdzie u nas najlepszą dla siebie ziemię. Oferujemy torf i substraty znanych i cenionych w Polsce producentów. Zapraszamy do zakupów!

 • Wełna mineralna

  Wełna mineralna to jednoroczna mata, która jest jednym z najczęściej stosowanych podłoży w ogrodnictwie. Posiada szereg zalet, które m.in. wspomagają rośliny w szybszym wzroście. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie podłoża o różnych formach - dzięki temu każdy wybierze dla swoich roślin najlepsze podłoże. Nasza wełna może być stosowana zarówno w ogrodnictwie, jak i w przydomowych ogródkach. Zapraszamy do zakupów! Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów

Podłoża ogrodnicze najwyższej jakości

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie różnego rodzaju podłoża ogrodnicze. Należą do nich:

 • podłoża kokosowe,
 • torfy/substraty,
 • maty z wełny mineralnej,
 • kora,
 • wermikulit,
 • perlit ogrodniczy.

Podłoża ogrodnicze ze sklepu internetowego Lidia Horti Logistic to także ziemia do kwiatów czy specjalna ziemia próchnicza. Jeżeli chcesz dbać o swoje rośliny, to dobrym zakupem może też okazać się mata ogrodnicza (agrotkanina), której zadaniem będzie zwiększenie efektywności plonów, zachowanie optymalnej wilgotności gleby, utrzymanie odpowiedniej temperatury i ograniczenie wzrostu chwastów. Polecamy też środki ochrony roślin, które uniemożliwiają rozwój chwastów i zniszczą szkodniki, które zaatakowały uprawy.
Ziemia do kwiatów z naszego sklepu nada się m.in. do pelargonii, borówek czy storczyków. Ziemia próchnicza z kolei sprawdzi się przy roślinach ogrodowych.

Mata ogrodnicza z wełny mineralnej

To jednoroczne maty, które dzięki swojej strukturze przyśpieszają wzrost korzeni, umożliwiając im przy okazji łatwiejszą penetrację w całej macie. Korzenie, które wzrastają w takich warunkach, są mocne, co przekłada się na wzrost siły rośliny. Owoce i warzywa, hodowane w ten sposób, mogą być bardziej odporne na choroby.


Mata ogrodnicza z wełny mineralnej – zalety
    • Szybki i jednorodny rozwój korzeni,
    • szybszy wzrost rośliny,
    • mocniejsze korzenie (a co za tym idzie: zdrowsze rośliny).
Mata ogrodnicza sprawdza się w szczególności w szklarniach, przy hodowli różnych odmian pomidorów czy papryki.

Ziemia do kwiatów – sklep internetowy

Podłoża ogrodnicze nadają się zarówno do uprawy roślin w doniczkach, ogrodzie czy szklarniach. To na przykład ziemia do kwiatów doniczkowych, balkonowych, ozdobnych czy ziół. Nasze ziemie nadają się także do uprawy warzyw czy owoców.

Ziemia próchnicza – sklep Lidia Horti Logistic

Ziemia próchnicza ma w sobie obumarłe fragmenty roślin i owadów (próchnica), dzięki czemu jest bardziej żyzna i rośliny łatwiej czerpią z niej substancje odżywcze. Dzięki niej rośliny rosną mocniejsze i zdrowsze, ponieważ dostarcza ona więcej składników, potrzebnych do prawidłowego rozwoju rośliny.

Nasz sklep internetowy poleca w szczególności nasiona holenderskie, które są bardzo łatwe w uprawie oraz są bardziej odporne na choroby i pasożyty.

Śledź nas na Facebooku