Pilarki łańcuchowe

Informacja

  • Banner

Pilarki łańcuchowe 

Pilarka elektryczna to narzędzie, które przyda się w każdym ogrodzie. Pilarki łańcuchowe pozwalają na ścinanie zbyt rozrośniętych gałęzi i przygotowywanie opału na zimę. Te narzędzia znacznie ułatwiają obróbkę drewna. Oprócz tego pilarki często są używane do dużo cięższych prac na działkach, szczególnie tych, które znajdują się tuż przy lesie. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia ma na sprzedaż wysokiej jakości piły łańcuchowe spalinowe, które pozwolą Ci na szybsze i sprawniejsze porządki na działce czy w ogrodzie. Męczą Cię zbyt rozrośnięte gałęzie drzewek? A może przechodzą one na działkę sąsiada? Pilarka elektryczna jest więc tym, czego potrzebujesz! Obsługa tych narzędzi jest prosta, a same pilarki działają precyzyjnie i bezpiecznie dla osoby, która ich używa.

Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Pilarki łańcuchowe do prac w ogrodzie

Profesjonalne pilarki łańcuchowe zapewniają precyzyjne cięcie, a jednocześnie są bezpieczne i proste w obsłudze. Ich wszystkie ważne elementy są chronione przez solidną obudowę. Dzięki temu nie ma możliwości, żeby do silnika, modułów elektrycznych czy pompy dostał się pył, który powstaje przy cięciu gałęzi.
Wyróżniamy pilarki elektryczne, spalinowe oraz akumulatorowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości profesjonalne pilarki łańcuchowe elektryczne, spalinowe oraz akumulatorowe. 

Pilarka łańcuchowa - do czego służy?

Profesjonalne pilarki łańcuchowe służą głównie do wyrzynki drzew o większych średnicach pnia, a także do drzew o dużych średnicach pnia, które jeszcze rosną lub są przeznaczone do wycięcia. Stosuje się je tam, gdzie liczy się moc i krótki czas cięcia. Pilarki półprofesjonalne oraz te amatorskie mają zastosowanie również przy niewielkich pracach. Oprócz tego często wykorzystuje się je podczas porządkowania ogrodu - można przy ich pomocy wycinać krzewy czy skracać gałęzie (np. jeśli wchodzą one na posesję sąsiada). Piła łańcuchowa elektryczna lub spalinowa znacznie przyśpiesza pracę: używanie do tego narzędzi ręcznych jest po prostu nieopłacalne i ciężkie.
Narzędzia spalinowe do ogrodu z naszego sklepu internetowego zastąpią Ci takie przedmioty, jak  łopata, motyka czy sekator. Przy pomocy pilarki możesz uporządkować cały ogród w kilka godzin, podczas gdy przy pomocy narzędzi ręcznych może Ci to zająć nawet kilka dni!

Narzędzia spalinowe do ogrodu

W naszej internetowej hurtowni znajdziesz także inne narzędzia, które znacznie ułatwią Ci prace pielęgnacyjne. Oferujemy między innymi kosy spalinowe, glebogryzarki, wertykulatory, siewniki, koparki łańcuchowe czy traktorki ogrodowe. Traktorki polecamy w szczególności osobom, które mają duże działki bądź duże pod względem powierzchni ogródki. Wszystkie narzędzia, które znajdziesz w naszym asortymencie, pozwolą Ci znacząco ułatwić swoją pracę w ogrodzie. 

Śledź nas na Facebooku