Ochrona biologiczna

Informacja

  • Banner

Ochrona biologiczna 

Cenisz piękny, zdrowy ogród i chcesz zadbać o swoje rośliny? Twoją plantację zaatakowały szkodniki, a nie chcesz stosować chemicznych środków? W takim razie biologiczne zwalczanie szkodników będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swojej ofercie różnorodne preparaty biologiczne, które umożliwiają skuteczną walkę ze szkodnikami. Ochrona roślin jest bardzo ważna dla każdej osoby, która chce, by jej ogród wyglądał pięknie i schludnie. Zapraszamy do zakupów!

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Biologiczne zwalczanie szkodników

Biologiczna walka ze szkodnikami to alternatywa dla chemicznych środków, zwalczających szkodniki. Jeżeli nie chcesz stosować pestycydów i wolałbyś ograniczyć chemię w swoim ogrodzie do minimum, to ta metoda będzie dla Ciebie idealna. W naszym sklepie internetowym znajdziesz takie produkty, jak:

  • pułapki lepowe na drzewa owocowe,
  • pokarmy dla trzmieli,
  • pułapki feromonowe.

Wysokiej jakości środki ochrony roślin

Gdy w Twoim ogrodzie pojawią się np. mszyce, nie zwlekaj z zastosowaniem odpowiednich preparatów - to szkodniki, które mogą siać ogromne spustoszenie w ogródku. Jak tylko zauważysz pierwsze oznaki, świadczące o tym, że z roślinami dzieje się coś niedobrego - działaj!

Jeżeli chodzi o biologiczne zwalczanie szkodników, to czas reakcji ma ogromne znaczenie. Właśnie dlatego oferujemy skuteczne preparaty, które działają praktycznie od razu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, skuteczne środki, które są bezpieczne dla roślin i nie wpływają na nie negatywnie.

Pułapki lepowe na drzewa owocowe

Nasze pułapki lepowe na drzewa owocowe to niezwykle silne preparaty biologiczne, które są bezpieczne zarówno dla roślin, jak i ptaków oraz zapylaczy. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, a także są łatwe i praktyczne w użyciu. Wabią one i wyłapują szkodniki, które niszczą drzewa - w szczególności jabłonie, grusze i śliwy. Wszystkie nasze pułapki lepowe są odporne na warunki atmosferyczne.

Pułapki feromonowe

Feromony są niezwykle skuteczne, jeżeli chodzi o zwalczanie szkodników. Wszystko dlatego, że feromony mogą oddziaływać na odległość do nawet kilku kilometrów. Zwabiają one szkodniki, które następnie przyklejają się do lepnych elementów pułapki. Pułapka lepowa z feromonem może mieć postać rozwijanej taśmy lub składanej tabliczki. Mamy także w ofercie egzemplarze nakładane na gałęzie.

Zadbaj o swój ogród z naszym sklepem!

Polecamy także preparat na przędziorki czy zastosowanie biologicznej ochrony do pomidora i innych warzyw. Biologiczna walka ze szkodnikami pozwala na skuteczne odstraszenie wszelkich insektów, które mogą zagrozić roślinom. Dzięki niej nie używasz chemicznych środków, w tym pestycydów.

Serdecznie zapraszamy do zakupów - w naszej hurtowni znajdziesz również nasiona holenderskie, nasiona trawy, warzyw i owoców oraz kwiatów. Oprócz tego sprzedajemy wysokiej jakości akcesoria ogrodowe, które ułatwią Ci pielęgnację domowego ogródka.

Śledź nas na Facebooku