Ekologiczne

Informacja

  • Banner

Ekologiczne 

Jeżeli szukasz naturalnych środków do nawożenia roślin, to nawozy ekologiczne są dla Ciebie stworzone. Internetowa hurtownia ogrodnicza “Lidia” Horti-Logistic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda roślina potrzebuje określonych minerałów, żeby mogła się prawidłowo rozwijać. Czasem sama dobra ziemia nie wystarcza – zwłaszcza w okresie wiosennym oraz jesienno-zimowym. Niezależnie od gleby warto więc nawozić nie tylko warzywa i owoce, ale także kwiaty i rośliny ozdobne - wszystko po to, by były jeszcze piękniejsze. Jeżeli lubisz dbać o swój ogród i kochasz swoje rośliny, to zadbaj o nie jeszcze lepiej. Zapraszamy do zakupów!

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nawozy ekologiczne do różnych typów roślin

Ekologiczna uprawa warzyw jest sporym wyzwaniem – właśnie dlatego nasz sklep internetowy promuje ogrodnictwo ekologiczne poprzez sprzedaż nawozów naturalnych. W asortymencie mamy produkty, które można stosować nie tylko do kwiatów - nawozy ekologiczne z naszego sklepu mogą być stosowane także w rolnictwie. Oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową – nasza oferta skierowana jest zarówno do ogrodników, rolników jak i do hobbystów.


Nasza hurtownia nawozów ogrodniczych sprzedaje różne rodzaje nawozów ekologicznych, które dopasujesz do różnych typów roślin. Dzięki temu dasz im te składniki, których naprawdę potrzebują – wszystko po to, by mogły rosnąć zdrowe i dawać obfite plony. Oferujemy nawozy ekologiczne w różnych opakowaniach (również w mniejszych, doskonałych dla osób, które chcą nawozić rośliny balkonowe).

Ekologiczne nawozy do warzyw i owoców

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi ekologiczne nawozy do pomidorów, ogórków czy innych warzyw, ale także do truskawek oraz malin. Oprócz tego sprzedajemy nawozy naturalne uniwersalne, które nadają się do większości roślin ogrodowych uprawnych. Potrzebujesz eko nawozu do roślin ozdobnych? A może szukasz nawozu naturalnego do iglaków? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty - na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

Inne akcesoria ogrodnicze - sklep Lidia

Zajmujemy się również sprzedażą narzędzi ogrodniczych ręcznych oraz spalinowych. Znajdziesz u nas także wysokiej klasy środki ochrony roślin (również ekologiczne) oraz nasiona warzyw i owoców (w tym nasiona holenderskie). Dzięki temu Twoje ekologiczne uprawy będą bezpieczne i w 100% naturalne, a kwiaty zadbane i piękne. Serdecznie zapraszamy do zakupów - gwarantujemy pomoc na każdym etapie zamówienia.

Śledź nas na Facebooku