Kosiarki spalinowe

Informacja

  • Banner

Kosiarki spalinowe 

Kosiarki spalinowe są potrzebne w każdym większym ogródku. Ich wielkość, łatwość prowadzenia oraz wydajność sprawia, że koszenie trawy jest czystą przyjemnością. Kosiarki ogrodowe spalinowe dzięki swojej konstrukcji działają niezależnie od zewnętrznych źródeł zasilania. Kupując model któregoś z tych urządzeń nie będziesz musiał już martwić się o długość kabla. Daje to ogromną swobodę w koszeniu nawet najdalszych zakątków trawnika. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia oferuje najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas. Korzystanie z kosiarek jest znacznie prostsze i szybsze od korzystania z podkaszarek - te drugie sprawdzą się przy mniejszych ogródkach oraz na trudnym terenie, a te pierwsze: na dużych terenach.

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kosiarki spalinowe do trawy

Kosiarki spalinowe do trawy, które oferuje nasz sklep z kosiarkami, odznaczają się dużą mocą, która pozwala na jeszcze szybsze koszenie trawy. Oferujemy różne kosiarki, które różnią się od siebie zarówno wymiarami, jak i mocą silnika. Dzięki tej różnorodności Bez problemu dopasujesz sprzęt do swoich wymagań oraz wielkości swojego ogrodu.
Oferujemy kosiarki spalinowe z napędem oraz bez napędu. Modele z napędem są wyposażone w silnik, który wprawia narzędzie w ruch. Kosiarki spalinowe bez napędu muszą być pchane przez użytkownika. Żeby zabiegi pielęgnacyjne w Twoim ogrodzie nie sprawiały Ci problemów i nie męczyły Cię aż tak, to jeżeli masz duży ogród, wybierz kosiarkę spalinową z napędem.

Kosiarki spalinowe z napędem

Kosiarki spalinowe do trawy z napędem sprawią, że pielęgnacja trawnika będzie łatwa i przyjemna. Czy wyobrażasz sobie pchać ciężką kosiarkę przez wiele godzin? Jest to bardzo męczące - szczególnie dla osób, które mogą się poszczycić naprawdę rozległym terenem.  Oferujemy kosiarki o różnych wymiarach - znajdziesz u nas zarówno narzędzia spalinowe do ogrodu, które nadają się do pielęgnacji małych ogródków, jak i kosiarki większe, o większej mocy, do koszenia trawy na naprawdę dużym terenie.
Część naszych narzędzi jest wyposażona w specjalny zbiornik, który gromadzi skoszoną trawę. Pozostałe mają funkcję mielenia trawy z wyrzutem bocznym. Kosiarki z drugiej kategorii rekomendujemy do ogrodów o sporej powierzchni. Takiej rozdrobnionej trawy nie trzeba potem grabić - posłuży Ci ona jako naturalny nawóz.


Serdecznie zapraszamy do zakupów - oferujemy najwyższej jakości narzędzia spalinowe, które znacznie ułatwiają wszystkie prace pielęgnacyjne w ogrodzie. Gwarantujemy szybką wysyłkę. Przy zamówieniu zawsze dbamy o to, by tego typu sprzęty były jak najlepiej zabezpieczone. Dzięki temu wszystkie narzędzia dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Śledź nas na Facebooku