Środki do dezynfekcji

Informacja

  • Banner

Środki do dezynfekcji 

Środki do dezynfekcji, które sprzedaje internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic, to profesjonalne środki bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze przeznaczone m.in. do mycia szklarni, hal, magazynów, urządzeń oraz narzędzi. W ofercie znajdują się również nośniki mgły, środki do usuwania osadów czy nośniki hamujące parowanie wodnych roztworów środków ochrony roślin i preparatów do dezynfekcji. W sklepie znajdują się zarówno większe, hurtowe opakowania, jak i pojedyncze, małe preparaty gotowe do użycia.

Jest 43 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Środki do dezynfekcji powierzchni

Hurtownia środków dezynfekcyjnych Lidia Horti Logistic oferuje szeroki wybór środków do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Wszystkie koncentraty bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze do gospodarstw domowych oraz ogrodniczych  pochodzą bezpośrednio od renomowanych, sprawdzonych producentów.

Środki do dezynfekcji z oferty posiadają wymagane atesty (m.in. Atest Państwowego Zakładu Higieny czy pozwolenia Ministerstwa Zdrowia). Nośniki mgły są kompatybilne z większością środków ochrony roślin. Preparaty, które sprzedaje hurtownia środków dezynfekcyjnych Lidia Horti Logistic, są przyjazne środowisku. Oprócz tego w wielu z nich ograniczono użycie substancji drażniących, dzięki czemu wpływ preparatów na użytkownika nie jest tak znaczący.

Zastosowanie środków do dezynfekcji i środków bakteriobójczych

Nasza hurtownia środków dezynfekcyjnych sprzedaje środki do dezynfekcji najwyższej jakości, które stosuje się do zabiegów w:

  • szklarniach,
  • tunelach foliowych,
  • pieczarkarniach,
  • obiektach inwentarskich,
  • wylęgarniach,
  • gospodarstwach domowych,
  • magazynach,
  • sortowniach,
  • pojazdów przewożących żywność.

Gotowe preparaty do dezynfekcji powierzchni

Hurtownia środków dezynfekcyjnych Lidia Horti Logistic zajmuje się także sprzedażą gotowych do użycia preparatów. Usuwają one przebarwienia i zielone osady z balkonów i dachówek, ale także z elementów ozdobnych, znajdujących się w ogrodzie. Nadają się one do kamienia, betonu, marmuru, ceramiki, szkła i tworzywa sztucznego.
Środki do dezynfekcji i środki bakteriobójcze zawsze należy stosować zgodnie z zasadami BHP. Produkty należy trzymać poza zasięgiem dzieci, a w razie połknięcia należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Artykuły ogrodnicze online

Hurtownia Lidia Horti Logistic to jeden z najbardziej liczących się dostawców ogrodniczych na rynku polskim. Sklep cechuje dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów, przystępna cena i szybka realizacja zamówień. Oprócz tego hurtownia Lidia Horti Logistic zapewnia pomoc na każdym etapie zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów zarówno hobbystów, początkujących pasjonatów ogrodnictwa jak i rolników oraz sklepy ogrodnicze.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą nasion holenderskich.

Śledź nas na Facebooku