Kosy spalinowe

Informacja

  • Banner

Kosy spalinowe 

W tej kategorii znajdziesz kosy spalinowe - urządzenia, które są niezbędne do pracy w ogrodzie oraz na działce. Podkaszarki spalinowe pozwalają na łatwiejszą i sprawniejszą pielęgnację ogrodu. Oprócz tego umożliwiają na dotarcie do miejsc, do których kosiarka się nie dostanie. Sprawdzą się nawet w bardzo wymagających warunkach - profesjonalne kosy spalinowe rekomendujemy w szczególności osobom, które  prowadzą firmy pielęgnacyjne, mają duże działki lub ogrody ze znaczną liczbą skarp, drzew, kwiatów oraz rabatek. Kosy spalinowe, które oferuje internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia to gwarancja jakości, wyprodukowane z użyciem wysokiej klasy materiałów odpornych na nadmierne zużycie. To włoska oraz japońska klasa sama w sobie. Serdecznie zapraszamy do zakupów - oferujemy najwyższej jakości narzędzia spalinowe do ogrodu, które sprawią, że pielęgnacja Twojego zielonego kawałka ziemi będzie jeszcze łatwiejsza!

Jest 17 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Profesjonalne kosy spalinowe

Profesjonalne kosy spalinowe sprawdzą się zarówno na działce, jak i w ogrodzie czy na łące. Dodatkowo są idealne do skrócenia murawy na stokach czy skarpach. Oprócz tego kosy spalinowe doskonale radzą sobie na nierówno ukształtowanym terenie. Kosy spalinowe działają zwykle na mieszankę benzyny bezołowiowej oraz specjalnego oleju. Mają niewielkie rozmiary, jednak przed zakupem należy mieć na uwadze fakt, że do ich użycia wymagana jest siła - nie prowadzi się ich po ziemi tak, jak kosiarki. Podkaszarki spalinowe są dedykowane głównie do równania murawy czy trawy na nierównym i trudnym terenie - do koszenia całego ogrodu rekomendujemy klasyczne kosiarki.
Niewielkie rozmiary kosiarek spalinowych mają jeszcze jedną zaletę - w przeciwieństwie do kosiarek tradycyjnych te urządzenia są tańsze. Kosy spalinowe doskonale sprawdzą się nad brzegiem jeziora, rzeki czy stawu, a także pod krzewami i drzewami (np. w sadzie). Dodatkowo podkaszarka jest dobra do skracania trawy przy elewacji budynku oraz przy ogrodzeniu. Sprawdzi się także w wąskich przestrzeniach.

Śledź nas na Facebooku