Nawozy rolnicze

Informacja

  • Banner

Nawozy rolnicze 

Chcesz mieć zadbane i piękne rośliny w swoim ogrodzie? A może zależy Ci na obfitych plonach? Nasze nawozy rolnicze pomogą Ci zadbać o swój ogród i swoje plony! Hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic to czołowy dostawca nawozów rolniczych o różnym przeznaczeniu. W ofercie mamy coś zarówno dla hobbystów, jak i dla rolników.

Jest 230 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 230 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 230 elementów

Hurtownia nawozów sztucznych i ekologicznych

Hurtownia nawozów rolniczych Lidia zajmuje się sprzedażą wieloskładnikowych nawozów o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz u nas między innymi nawozy:

  • mineralne,
  • ekologiczne,
  • azotowe,
  • fosforowe,
  • potasowe,
  • wapniowe.

Nasz sklep z nawozami rolniczymi oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty, które mają realny wpływ na plony. Regularne nawożenie zgodnie z przeznaczeniem może sprawić, że plony będą większe, a rośliny w ogrodzie będą jeszcze piękniejsze i większe.

Ekologiczne nawozy rolnicze

Ekologiczne nawozy rolnicze z naszego sklepu internetowego spełniają wszystkie wymogi, dzięki którym mogą być stosowane w rolnictwach ekologicznych. Nie zawierają zbędnej chemii i opierają się w dużej mierze na naturalnych składnikach organicznych. W ofercie mamy m.in. nawozy do kwiatów, warzyw i owoców, a także nawozy uniwersalne.

Nawozy hobbystyczne

Nawozy rolnicze dla hobbystów znajdują zastosowanie w ogródkach przydomowych oraz na działkach. Znajdziesz tutaj zarówno pałeczki, wspomagające kwitnienie kwiatów, jak i nawozy do traw, krzewów czy roślin ozdobnych. Oprócz tego nasza hurtownia nawozów rolniczych ma w asortymencie także nawozy do najpopularniejszych ogrodowych owoców i warzyw w małych opakowaniach.

Nawozy posypowe

Te nawozy rolnicze mają postać granulatu i są najpopularniejszym sposobem uzupełniania składników pokarmowych w sadzie. Wszystko dlatego, że w naszym klimacie nie da się fizycznie sprawić, by inne techniki nawożenia (np. dokarmianie dolistne) były podstawowym sposobem wprowadzania odżywczych składników do gleby.

Nawozy rozpuszczalne i dolistne

Lidia jako producent nawozów rolniczych ma w swojej ofercie także nawozy rolnicze rozpuszczalne i dolistne. Znajdziesz u nas zarówno wieloskładnikowe, jak i pojedyncze nawozy. Oprócz tego sprzedajemy również mikroelementy i chelaty. Oferujemy różne wielkości opakowań oraz różną formę nawozów (np. płynna czy stała). Wszystkie nawozy rolnicze z naszego sklepu internetowego to najwyższej jakości produkty, które sprawią, że Twoje plony znowu będą bujne i obfite!

Akcesoria ogrodnicze

Oferujemy ceny hurtowe nawozów rolniczych, ale zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów ogrodowych dla hobbystów. Znajdziesz u nas również narzędzia ogrodnicze, nasiona holenderskie, nasiona kwiatów, nasiona owoców i warzyw, ale także akcesoria takie jak grille czy kaskady wodne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą!

Śledź nas na Facebooku