Dla zwierząt

Informacja

  • Banner

Dla zwierząt 

Skuteczna ochrona zwierząt, szczególnie latem, to wyzwanie, dlatego z pewnością szukasz preparatu doskonałego. Płyn na kleszcze dla psów firmy HAPPS oraz krople na pchły to środki zwalczające dorosłe owady i pajęczaki, które zabezpieczają zwierzę na kolejne tygodnie. To doskonałe rozwiązanie nie tylko w przypadku aktywnych psów, które czas spędzają w parkach, lasach lub na łąkach, ale dla wszystkich czworonogów. Produkty HAPPS są wygodne w użyciu, a szybką i prostą aplikację płynu na kleszcze dla psów doceni również Twój pupil. W krótkim czasie preparaty działają na całej sierści i skórze psa. Zanim zastosujesz krople na pchły HAPPS lub płyn na kleszcze, zapoznaj się z zaleceniami producenta. W ten sposób zapewnisz nie tylko skuteczność działania produktu, ale również bezpieczeństwo. 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Płyn na kleszcze dla psów HAPPS

Płyn na kleszcze dla psów HAPPS zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin, a w przypadku komarów i meszek aż do 6 godzin. To świetne rozwiązanie, jeżeli wybieracie się na krótki wypad na działkę lub do lasu. Dobry płyn na kleszcze dla psów sprawdzi się szczególnie latem, kiedy zwierzęta są narażone na komary oraz inne owady. Preparat można z powodzeniem stosować u dużych i małych psów, jak i u kotów. Dużą zaletą produktu jest to, że płyn na kleszcze dla psów w krótkim czasie rozprzestrzenia się po całej sierści i skórze zwierzęcia. Preparat skutecznie zabija insekty, ale można go stosować również profilaktycznie.

Krople na pchły HAPPS

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia to krople na pchły HAPPS, które odstraszają także niebezpieczne kleszcze. Można je stosować zarówno u dużych psów, jak i małych, z wyjątkiem szczeniąt poniżej 3 miesiąca życia. Kropli nie należy aplikować kotom. Środki na pchły służą nie tylko do zwalczania owadów, ale również hamują ich namnażanie nawet przez 4 miesiące. Z kąpielą psa należy odczekać minimum 24 godziny od podania preparatu. 

Śledź nas na Facebooku