Kategorie

Informacja

Producenci

  • Banner

Najlepsze nasiona trawy do ogrodu na trawnik przydomowy

  Blog    wyświetleń (17)
Myślisz o stworzeniu przydomowego ogródka i nie wiesz, jaka jest najlepsza trawa na trawnik? To zależy od tego, czy jest narażona na intensywne deptanie, czy ma być jedynie ozdobą Twojego ogródka.

Co to jest agrowłóknina i jak ją kłaść?

  Blog    wyświetleń (21)
Cienki, ale wytrzymały materiał z polipropylenu, czyli agrowłóknina. Jak kłaść agrowłókninę wiosenną, a jak zimową? Do czego przeznaczona jest agrowłóknina do ściółkowania? Na te i kilka innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Jak wybrać grill gazowy?

  Blog    wyświetleń (23)
Jak wybrać grill gazowy, aby uniknąć niepotrzebnego przecież rozczarowania? Kluczowa jest nie tylko cena, która musi odpowiadać Twojemu budżetowi, ale inne parametry, od których zależy jakość i smak przygotowywanych w przyszłości posiłków.

Worki polipropylenowe - dlaczego warto w nie zainwestować?

  Blog    wyświetleń (20)
Przechowywanie i transport produktów sypkich może okazać się nie lada wyzwaniem. Ze zbyt nieszczelnych opakowań mogą łatwo się wysypać. W tych nieprzepuszczających powietrza zaś może szybko dochodzić...

Konserwacja sprzętu ogrodniczego

  Blog    wyświetleń (27)
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Część sprzętów ogrodniczych odłożymy w kąt, w którym przezimują aż do przyszłej wiosny. Odpowiednia i cykliczna konserwacja narzędzi oraz urządzeń zagwarantuje im długą żywotność.

Jak wybrać najlepszą kosiarkę do trawy?

  Blog    wyświetleń (47)
Posiadanie ogrodu wymaga sporo pracy nad jego pielęgnacją, ale dzięki odpowiedniej kosiarce będziemy w stanie o niego zadbać. Kosiarki spalinowe czy akumulatorowe - które są lepsze? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.

Zamgławiacze termiczne - skuteczny sposób na szkodniki

  Blog    wyświetleń (45)
Szukasz skutecznej metody na szkodniki? Zamgławiacz termiczny to urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się insektów, bakterii, grzybów, pleśni czy innych drobnoustrojów. Ochroni także rośliny przed przymrozkami.

Siatki czy sznurki rolnicze - co lepiej sprawdzi się przy żniwach

  Blog    wyświetleń (59)
Zwykle zaopatrując się w sprzęt do pracy w gospodarstwie taki jak sznurek rolniczy, głównym kryterium wyboru jest cena. Czy rzeczywiście koszt zakupu decyduje o użyteczności produktu? Na rynku dostępny jest szeroki wybór siatek i sznurków do maszyn rolniczych, które mają za zadanie ułatwić codzienną pracę.
Showing 1 to 8 of 58 (1 Pages)

Śledź nas na Facebooku