Kategorie

Informacja

Producenci

  • Banner

Lista produktów producenta: YARA

Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość, połączoną z przystępną ceną, to nawozy Yara będą dla Ciebie idealne. Nasza hurtownia nawozów ogrodniczych Lidia Horti Logistic ma w swoim sklepie szeroki wybór nawozów tej znanej i cenionej przez rolników marki. Nawozy Yara z naszego sklepu są dostępne w opakowaniach o różnej wielkości. Dzięki temu kupisz taką ilość produktu, która jest Ci faktycznie potrzebna.

Nawozy Yara - dopasowane do każdego typu roślin


Nawozy Yara są precyzyjnie formułowane - dzięki temu zapewniają dokładne i kompleksowe odżywianie roślin. W naszej ofercie znajdziesz nawozy, które przeznaczone są do różnego typu upraw. Nawozy Yara to jedne z najbardziej zróżnicowanych produktów na rynku rolniczym. Dzięki temu hurtownia nawozów Yara jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów do tego typu produktów. Oprócz tego Yara dba o osoby, które hobbystycznie zajmują się ogrodem. Jeżeli lubisz jeść warzywa lub owoce z własnego ogródka lub po prostu chcesz, by Twoje rośliny rosły piękne i zdrowe, to nawozy Yara z naszego sklepu online są dla Ciebie idealne.


Hurtownia nawozów Yara


Nasza internetowa hurtownia ogrodnicza dba o to, by w ofercie nie zabrakło nawozów Yara różnego typu. Znajdziesz u nas więc zarówno saletrę wapniową, jak i kristalon pomarańczowy, zielony, żółty, biały, błękitny, czerwony, fioletowy i niebieski), mikroelementy sypkie do fertygacji (Superba Mikromix), nawozy wieloskładnikowe podawane przez system nawadniający, kristaleaf (nawozy dolistne Yara), nitrabor czy pg-mix. W ofercie naszego sklepu internetowego spotkasz więc różne nawozy posypowe i rozpuszczalne o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu hurtownia nawozów Yara jest w stanie dopasować swoje produkty do wszystkich uprawianych w Polsce gatunków roślin. Co więcej – Yara uwzględnia w swoich nawozach różne systemy uprawy oraz aplikacji nawozów. Jeśli korzystasz z różnych metod lub po prostu lubisz eksperymentować i sprawdzać, co jest najlepsze dla Twoich roślin, to nie ma lepszych produktów do tego typu eksperymentów. Producent ma także całą szeroką ofertę nawozów bezchlorkowych.


Akcesoria ogrodnicze - sklep Lidia


Hurtownia ogrodnicza “Lidia” Horti-Logistic zajmuje się także sprzedażą nawozów innych marek, takich jak: Intermag, Azelis, ICL, Agrii, Grupa Inco. Posiadamy również bogatą ofertę nawozów do upraw ekologicznych, np.: Biohumusy, Astvit, Rosahumus oraz różnego rodzaju oborniki granulowane. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz akcesoria ogrodnicze do pielęgnacji ogródka, takie jak: ręczne narzędzia, opryskiwacze, środki ochrony roślin oraz nasiona. Sprzedajemy również nasiona holenderskie, które zdobywają coraz większą popularność zarówno u rolników, jak i hobbystów, zajmujących się ogrodem. Nasza oferta skierowana jest także do osób, które chcą zadbać o swoje kwiaty na balkonie. Znajdziesz u nas m.in. spryskiwacze ręczne czy nawozy w małych opakowaniach.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów

Śledź nas na Facebooku