Fajerwerki

Informacja

  • Banner

Fajerwerki 

Lidia Horti Logistic to także hurtownia fajerwerków. W naszym sklepie internetowym z petardami znajdziesz wysokiej klasy rzymskie ognie i fajerwerki. Jak każdą hurtownia pirotechniczna nasze wyroby sprzedajemy wyłącznie użytkownikom od 18 roku życia. Nasze produkty są najwyższej klasy - są bardzo dobrze zabezpieczone, dzięki czemu ryzyko, że wybuchną podczas odpalania, jest bardzo niskie.

Potrzebujesz zamówienia hurtowego? Nie ma problemu - nasz sklep internetowy z fajerwerkami zajmuje się sprzedażą zarówno detaliczną, jak i hurtową.

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Hurtownia fajerwerków Lidia Horti Logistic - dbaj o swoje bezpieczeństwo

Nasz sklep internetowy z fajerwerkami przestrzega wszystkich przepisów i wymogów prawnych, związanych ze sprzedażą petard. Dzięki temu masz pewność, że nasze produkty są w 100% bezpieczne. Hurtownia fajerwerków Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie między innymi petardy z firmy Svea i Viva Fireworks.

Nasza hurtownia pirotechniczna dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego nie sprzedajemy fajerwerków osobom, które nie ukończyły 18 roku życia. Oprócz tego zachęcamy każdego użytkownika do zachowania szczególnej ostrożności podczas odpalania petard - zwłaszcza podczas sylwestra.  Hurtownia pirotechniczna Lidia Horti Logistic sprzedaje petardy łatwe w obsłudze, które mają dołączoną instrukcję. Prawidłowe użytkowanie fajerwerków zapewnia bezpieczeństwo podczas ich odpalania, dlatego zalecamy czytanie instrukcji przed każdorazowym odpaleniem sztucznych ogni.

Niezapomniane wspomnienia ze sztucznymi ogniami

Sztuczne ognie i fajerwerki to doskonały sposób na umilenie ważnych dla Ciebie chwil. Może to być ślub, urodziny czy sylwester. Pokazy sztucznych ogni urozmaicą każdą uroczystość i dostarczą wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Należy jednak pamiętać o tym, by chęć wystrzelenia fajerwerków zgłosić wcześniej do odpowiednich służb. Hurtownia fajerwerków Lidia Horti Logistic oferuje różnego rodzaju petardy i sztuczne ognie - u nas kupisz fajerwerki na każdą okazję.

Akcesoria do ogrodu

Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic zajmuje się także sprzedażą nasion holenderskich i akcesoriów ogrodniczych. W ofercie mamy także odzież ochronną BHP, która ułatwi Ci prowadzenie ogródka. W asortymencie znajdują się produkty zarówno dla hobbystów, jak i dla zawodowców.

Śledź nas na Facebooku