Wełna mineralna

Informacja

  • Banner

Wełna mineralna 

Wełna mineralna to jednoroczna mata, która jest jednym z najczęściej stosowanych podłoży w ogrodnictwie. Posiada szereg zalet, które m.in. wspomagają rośliny w szybszym wzroście. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia Horti Logistic ma w swoim asortymencie podłoża o różnych formach - dzięki temu każdy wybierze dla swoich roślin najlepsze podłoże. Nasza wełna może być stosowana zarówno w ogrodnictwie, jak i w przydomowych ogródkach. Zapraszamy do zakupów! Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Wełna mineralna do ogrodu i szklarni

Wełna mineralna ze sklepu Lidia ma unikalną strukturę, która nie tylko przyśpiesza wzrost korzeni, ale również ułatwia im rozrost w całej macie. Dzięki temu korzenie są bardzo mocne, co przekłada się na siłę całej rośliny. Wełna mineralna daje gwarancję, że hodowane na niej rośliny są mocne, zdrowe i dają lepsze plony.

Tego typu podłoża ogrodnicze można spotkać w różnych postaciach. Są to specjalistyczne produkty z wełny mineralnej koncernu Saint-Gobain Cultilene. W sklepie Lidia oferujemy wełnę mineralną w postaci:

  • kostki,
  • paluszków,
  • wełny mineralnej.

Wełna mineralna do uprawy pomidorów i innych warzyw

Wełna mineralna do uprawy pomidorów może nie tylko przyśpieszyć wzrost rośliny, ale również jest wolna od patogenów, które na starcie często dotykają warzyw. Wełna mineralna z naszego sklepu internetowego bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w szklarniach, przy hodowli pomidorów, papryki czy ogórków szklarniowych.

Wełna mineralna - pomóż roślinom rosnąć

Wełna mineralna to jeden z prostszych i lepszych sposobów, który wspomaga rozwój i wzrost roślin. Dzięki wełnie mają one silniejsze korzenie, co przekłada się na silniejszą roślinę, a co za tym idzie - na bardziej obfite plony. Jeżeli szukasz podłoża ogrodniczego, które jest sprawdzone, skuteczne i nadaje się do stosowania w szklarniach, to wełna mineralna jest do tego stworzona.

Śledź nas na Facebooku