Zamgławiacze termiczne

Informacja

  • Banner

Zamgławiacze termiczne 

Zamgławiacz termiczny pozwala przy pomocy energii termicznej uzyskać naprawdę bardzo małe krople. W kontakcie z powietrzem tworzą one aerozol. Zamgławiacz termiczny rozprowadza równomiernie i dokładnie każdy płyn, który zostanie użyty w urządzeniu - dzięki temu doskonale sprawdza się między innymi przy zwalczaniu szkodników, niszczących uprawy, zwalczaniu chorób grzybowych oraz pomaga zabezpieczyć drzewa w sadach w trakcie przymrozków. Zamgławianie termiczne rozpylają środki ochrony roślin równomiernie i dokładnie - żaden liść i łodyga nie zostaną pominięte. Jest to kluczowe zwłaszcza podczas zwalczania szkodników - w takich wypadkach pominięcie nawet niewielkiego skrawka rośliny może zniweczyć cały proces tępienia szkodników. Internetowa hurtownia ogrodnicza Lidia oferuje nie tylko kompletne urządzenia wiodącego na rynku producenta, ale i części zamienne do tych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Jest 68 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów

Zamgławiacze termiczne i części zamienne

Zamgławiacze z naszego sklepu to urządzenia, które są tóre są od A do Z produkowane w Niemczech. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu, który jest także przystępny pod względem ceny oraz kosztów eksploatacyjnych. Nasze zamgławiacze pracują na wyjątkowo niskim przedziale temperatur w porównaniu do konkurencji dzięki czemu nie wymagają używania dużych ilości środków owadobójczych (już niewielka dawka pozwala na dokładne rozpylenie środka na roślinach), a jednocześnie są bardzo skuteczne w działaniu. Nasze urządzenia nie spalają tyle substancji czynnych co inne urządzenia przez co zabieg staje się bardziej efektywny i tańszy a użytkownik może  wykonać zabieg w krótszym czasie.
Wśród części zamiennych znajdziesz między innymi filtry, dysze, kołpaki, kurki paliwa, membrany czy pierścienie mocujące. Wszystkie części do zamgławiaczy termicznych są oryginalne i pochodzą od producenta tego sprzętu.

Nasiona i narzędzia ogrodnicze

Sprzedajemy także nasiona holenderskie, nasiona kwiatów ogrodowych oraz sprzęt ogrodniczy ręczny i automatyczny, amatorski oraz profesjonalny. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno ogrodnik-hobbysta, jak i rolnik, który szuka nawozu pod swoje uprawy. Sprzedajemy także małe narzędzia ręczne, które mogą być wykorzystane także do pielęgnacji roślin balkonowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! W razie pytań nasi pracownicy z przyjemnością Ci pomogą i rozwieją wszystkie wątpliwości.

Śledź nas na Facebooku