Worki raszlowe

Informacja

  • Banner

Worki raszlowe 

Pojemne i wytrzymałe worki raszlowe są niezbędne do prawidłowego przechowywania żywności, drewna kominkowego lub brykietu drzewnego. Popularność tych opakowań wynika z niskiej ceny, uniwersalności oraz dużej wydajności, dlatego wykorzystują je nie tylko rolnicy, ale także ogrodnicy, sadownicy czy osoby pracujące na budowie. Worki raszlowe z zaciągiem charakteryzuje wysoka odporność na rozdarcia, dlatego odpowiednio traktowane wykorzystasz w swojej pracy wielokrotnie. Najczęściej są stosowane do pakowania takich produktów jak ziemniaki, buraki, cebula, marchew, kapusta, por, seler, jabłka, pomarańcze, drewno. Dzięki temu zapewniasz odpowiednie warunki zabranym w sezonie plonom. Oferujemy solidne worki raszlowe dostępne w różnych kolorach, o pojemności 5 kg, 10 kg, 15 kg oraz 25 kg.


Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pojemne i solidne worki raszlowe z zaciągiem 

Zbyt wysoka temperatura, nadmierna wilgoć oraz brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza nie sprzyjają długiemu przechowywaniu żywności. Potrzebne jest więc rozwiązanie, które zapewni odpowiednie warunki Twoim plonom. Worek raszlowy jest przewiewny i umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu sprawdza się lepiej niż opakowania foliowe czy nawet drewniane skrzynki. Warto jednak szukać produktów wysokiej jakości, które są mocne, a tym samym wytrzymałe - w innym przypadku możesz się rozczarować mało funkcjonalnym opakowaniem, które przy pierwszej lepszej okazji po prostu się rozerwie. Nasza hurtownia ogrodnicza oferuje praktyczne worki raszlowe z zaciągiem wykonane z solidnego materiału, jakim jest polipropylen. Dzięki temu transportowanie warzyw i owoców nie stanowi żadnego problemu, a Ty nie musisz się zastanawiać, gdzie tym razem kupić opakowania. 

Worki siatkowe - niezbędne w każdym gospodarstwie

Jakieś opakowania w domu ma każdy, ale w przypadku samodzielnie produkowanej żywności, nie warto ufać plastikowym siatkom. Na pewno zgodzisz się, że należy ochronić warzywa i owoce przed wilgocią, której efektem będzie rozwój zgnilizny i szkodliwej pleśni. Worki siatkowe z zaciągiem stanowią skuteczne zabezpieczenie żywności i jednocześnie nie nadwyrężając domowego budżetu. Nie musisz się więc zastanawiać, czy na pewno jest to opłacalny zakup, ponieważ cena produktu jest niska. Worki raszlowe wykorzystywane na roli sprawdzą się również jako opakowanie do drewna kominkowego, które zimą wykorzystujesz w swoim domu. Zamów odpowiednią ilość worków i długo ciesz się zebranymi plonami.

Robiąc zakupy, zwróć również uwagę na nasiona holenderskie, które są doskonałe dla zawodowych ogrodników oraz hobbystów - nadają się do sadzenia zarówno w ogródku, jak i w szklarni. Są dużo bardziej niż rodzime rośliny odporne na działanie szkodników oraz choroby, dlatego szczególnie polecamy je osobom rozpoczynającym przygodę z własną uprawą. 

Śledź nas na Facebooku