Sznurki i siatki

Informacja

  • Banner

Sznurki i siatki 

Branża rolnicza jest wymagająca, dlatego na co dzień potrzebne są rozwiązania o szerokim zastosowaniu. Wysokiej jakości sznurek rolniczy wykonany z polipropylenu sprawdzi się również w sektorze ogrodniczym oraz sadowniczym, gdzie konieczne jest prawidłowe zabezpieczanie roślin. Produkt z powodzeniem wykorzystasz w prasach i snopowiązałkach, a także w wielkogabarytowych prasach oraz w prasach belujących słomę, siano i zielonki. Profesjonalny sznurek rolniczy powstaje z surowców od renomowanych dostawców, dzięki czemu jest odporny na tarcia, zerwanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Linki pozbawione są toksycznych i niebezpiecznych dla środowiska substancji, dlatego bez obaw możesz je stosować w każdym terenie i do dowolnych roślin. Przekonaj się, jak przydatny jest solidny sznurek rolniczy.

Jest 30 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Solidna siatka rolnicza - doskonałe pokrycie

Oczekujesz, że siatka rolnicza będzie trwała i na tyle lekka, by można ją było z niej korzystać bez większego wysiłku. Doskonale to rozumiemy, dlatego wybieramy sprawdzone produkty, które nadają się do podtrzymywania kwiatów na zagonach lub roślin pnących. Siatki rolnicze są odporne na gnicie i pleśń, a więc nie stanowią zagrożenia dla roślinności w Twoim ogrodzie czy sadzie. Takie rozwiązanie jest wydajne i daje odpowiednie zabezpieczenie. Solidnie wykonana siatka rolnicza zapewnia roślinom zdrowy wzrost oraz chroni je przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. Decydując się na nasze produkty, nie będziesz więcej szukać alternatywy. Siatki do bel są przez nas starannie wybierane, aby wytrzymałość na zrywanie zawsze była na odpowiednim poziomie. 

Wytrzymały sznurek rolniczy polipropylenowy

Wykonany z najlepszej jakości polipropylenu sznurek do maszyn rolniczych jest funkcjonalnym produktem na długi czas, ponieważ jest odporny na szkodliwe działanie substancji chemicznych oraz promieniowanie ultrafioletowe. Z tego względu jest przydatny nie tylko podczas żniw oraz innych prac na roli, ale także w ogrodzie i sadzie, gdzie stale trzeba dbać o jakość owoców poprzez podtrzymywanie gałęzi. Nasza hurtownia ogrodnicza wprowadza do sprzedaży wyłącznie sznurki rolnicze od najlepszych producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają wytrzymałość produktów. Dzięki temu mamy pewność, że linki polipropylenowe dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi. Oferujemy sznurki rolnicze o różnej średnicy i długości, dzięki czemu bez problemu dobierzesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. 

Polecamy również nasiona holenderskie, które są dużo bardziej odporne na choroby i działanie szkodników niż rodzime rośliny. Dzięki temu będziesz cieszyć się prostą i bezproblemową uprawą. 

Śledź nas na Facebooku